Koncerty Fragile Queen Symphony sú VYPREDANÉ!
Get Adobe Flash player

Najbližšie udalosti

192

crz

 

 kosicewelcomecard front

gov portal

 

Koncerty Fragile Queen Symphony sú VYPREDANÉ!

Valentínsky koncert 14. a 15. februára 2018 o 19:00 hod.

 FB cover udalost 2

Oba koncerty Fragile Queen Symphony sú vypredané !

 

 

Mimoriadny Valentínsky koncert Fragile Queen Symphony je po štyroch dňoch beznádejne vypredaný. Spojenie najúspešnejšej slovenskej a cappella formácie s orchestrom, špičkovou kapelou a repertoárom jednej z najslávnejších skupín v dejinách pop music zaujalo rekordný počet návštevníkov už pri svojej premiére v Bratislave v rámci festivalu Viva Musica!.

Koncert v Dome umenia je naplánovaný na 14. februára 2018, kvôli obrovskému „boomu" sa organizátori rozhodli pridať ďalší koncert vo štvrtok 15. februára 2018 o 19-tej.
„Projekt s Fragile predčil naše očakávania, vďaka rýchlemu jednaniu sme okamžite dohodli ďalší termín." približuje riaditeľ ŠfK, Július Klein.

Celovečerný program ponúkne najväčšie hity kultovej kapely Queen ako sú The Show Must Go On, Don't Stop Me Now, Bohemiam Rhapsody či We Are The Champions. O orchestrálne aranžmány sa postaral Košičan Adrián Harvan, vokálnu časť mali na starosti lídri skupiny Fragile - dirigent koncertu Braňo Kostka a Jana Golis. „Nesmrteľné hity kapely Queen sú už vo svojej pôvodnej verzii skvele prepracované a toto jedinečné spojenie s orchestrom ich posúva ešte ďalej. Bude to naozaj výnimočný zážitok.", dodáva riaditeľ ŠfK

 

  

 Fragile Queen Symphony - foto Martina Mlčúchová

Štátna filharmónia Košice & FRAGILE
Braňo Kostka, dirigent  

Členovia Fragile – Jana Golis, Soňa Norisová, Kamila Apetauer, Jana Boltižiar, Helena Krajčiová, Svetlana Rymarenko, Slavomír Košecký, Martin Madej, Peter Lacho, Martin Klempár  a Jozef Hečko – spracovali do netradičných aranžmánov nesmrteľné hity dnes už legendárnej britskej kapely Queen ako Bohemian Rhapsody, The Show Must Go On, Barcelona, I Want To Break Free, Bicycle Race a mnohé ďalšie, ktoré na koncerte uvedú spoločne so Štátnou filharmóniou Košice a nadupanou rockovou kapelou v hviezdnom zložení Michal Bugala, Juraj Zaujec (gitary), Tomáš Gajlík (klavír), Eugen Vizváry (klávesy), Juraj Griglák (basgitara) a Martin Valihora (bicie) pod taktovkou Braňa Kostku. Na aranžmánoch skladieb sa podieľali traja ľudia – Braňo Kostka, Jana Golis a o orchestrálne party sa postaral Adrián Harvan.

 

Vstupné  17/ 16/ 15 €
Zľavnené 14/ 13/ 12 €
Lóža 20 €

ONLINE predaj lístkov:
14. február 2018  https://www.navstevnik.sk/detail-podujatia?showId=1011239&eventId=1028028 
15. február 2018  https://www.navstevnik.sk/detail-podujatia?showId=1011299&eventId=1028160

Partneri

 

 

 

               WGSKE logo polkruhy

 

      

Logo-Collegium-VP    

 RKE LOGO SHADOW 2017-page-001 


RTVS bok PAN206     
                 
opera slovakia positive red          logo TASR        

 

KOSICEDNES-LOGO KOSICEDNES mediahouse invert

 

   zajtrajsie noviny

 

       logo Hudobny zivot

 

227   

  theCity logo

 

       logo Kosicko-page-001     

   

 

      lemur logo 2 ziara        

             

Kam do mesta-logo        

  

 Logo MojeKosice  KDHZ Logo orez kedykam LOGO   
sfk