Orchester
Get Adobe Flash player

koncerty2

Členovia Štátnej filharmónie Košice

49. koncertná sezóna 2017/2018
The 49th concert season 2017/2018

Orchester / Orchestra
Šéfdirigent / Principal Conductor
Zbyněk Müller
Hlavný hosťujúci dirigent / Principal Guest Conductor
Leoš Svárovský

I. husle /1st violins
Potokár Maroš, koncertný majster / Concertmaster
Mézes Mátyás, koncertný majster / Concertmaster
Lenártová Barbora * - zástupca koncertného majstra/ Deputy of Concertmaster 
Beriša Svetlana
Bodnárová Lenka
Boroš Peter *
Bikár Jozef
Ďurišová Helena
Hajduková Viera
Komišák Ján
Oráčová Zuzana
Ružovičová Pavla
Sojáková Dana

 
II. husle / 2nd violins
Lenárt Róbert - vedúci skupiny 2. huslí / Principal of 2nd violin
Šubová Gabriela - zástupca vedúceho skupiny 2. huslí / Deputy of principal 2nd violin
Bodyová Magda
Demeter Norbert
Géciová Andrea
Illeš Július
Orgován Ladislav
Orgován Roman
Palkovič Vojtech
Puška Martin
Varhoľáková Karolína
 
Violy / Violas
Olejár Peter - zástupca vedúceho skupiny viol/ Deputy of principal of viola section
Borosh Nataliya
Csomósová Tatiana
Gállová Emília
Holenda Michal
Janák Jozef Aurel
Kaščáková Oľga
Mária Ščerbáková

Violončelá / Violoncellos
Čisáriková Taťána - koncertný majster violončiel/ Concertmaster of violoncello section
Ďurčeková Zuzana - zástupca koncertného majstra violončiel/ Deputy of principal of violoncello section
Kováč Róbert
Olšanský Miroslav
Šutorová Viera
Zajacová Lucia
Zetyáková Eva

Kontrabasy / Double basses
Rozum Pavol - vedúci skupiny kontrabasov/ Principal of double bass section
Trn Tibor - zástupca vedúceho kontrabasov/ Deputy of principal of double bass section
Dzurenda Jozef
Marjak Juraj
Plachetka Adolf
 
Flauty / Flutes
Jámborová Janka - vedúca skupiny fláut/ Principal of flute section
Kulkovská Jana
Berčíková Jana
Kristmannová Miriam
Kováč Burášová Júlia *

Hoboje / Oboes
Drozdeková Henrieta 
Kurimská Greková Zuzana
Lizák Peter
Troško Edmund

Klarinety / Clarinets
Mosorjak Martin - vedúci skupiny klarinetov/ Principal of clarinets section
Švec Martin
Golec Adrian
Hric Ján

Fagoty / Bassoons
Dlugoš František - vedúci skupiny fagotov/ Principal of bassoon section
Bicák Stanislav
Petra Andrej
Žuk Marián

Lesné rohy / French horns
Buka Szilárd Imre - vedúci skupiny lesných rohov/ Principal of french horn section
Marcin Ondrej - hráč na 1. lesný roh
Hreňo Tomáš
Kurucová Kluchová Gabriela *
Oláh Beáta
Slávik Jakub

Trúbky / Trumpets
Štofira Karol - vedúci skupiny trúbok/ Principal of trumpet section
Badiar Rastislav
Klema Igor
Ľaš Jaroslav

Pozauny / Trombones
Hrubovčák Ján - vedúci skupiny pozáun/ Principal of trombone section
Kacvinský Marek
Karpat Peter
Savčák Peter

Tuba / Tube
Bombala Juraj

Bicie nástroje / Percussion
Kapalko Jozef - vedúci skupiny bicích nástrojov/ Principal of percussion section
Bodor Ján
Greman Miroslav
Mikšík Miroslav

Harfa / Harp
Fiačanová Boggerová Ivana

Inšpektor orchestra / Orchestra Personnel Manager
Olejár Peter

Manipulanti / Technicians
Bombala Juraj

Vatral Radoslav

 

*     materská dovolenka
N     neobsadené miesto

Partneri

 

 

 

               WGSKE logo polkruhy

 

      

Logo-Collegium-VP    

 RKE LOGO SHADOW 2017-page-001 


RTVS bok PAN206     
                 
opera slovakia positive red          logo TASR        

 

KOSICEDNES-LOGO KOSICEDNES mediahouse invert

 

   zajtrajsie noviny

 

       logo Hudobny zivot

 

227   

  theCity logo

 

       logo Kosicko-page-001     

   

 

      lemur logo 2 ziara        

             

Kam do mesta-logo        

  

 Logo MojeKosice  KDHZ Logo orez kedykam LOGO   
sfk