Online predaj a rezervácia
Get Adobe Flash player

Najbližšie udalosti

192

crz

 

 kosicewelcomecard front

gov portal

 

ONLINE predaj a rezervácie

Vážení návštevníci,
dovoľujeme si Vám predstaviť nový spôsob rezervácie a predaja vstupeniek prostredníctvom komplexného prezentačného, rezervačného a predajného vstupenkového systému rezortu kultúry. Jeho cieľom je návštevníkom stránky, priaznivcom kultúry maximálne uľahčiť nielen prístup k čo najširším informáciám o programovej ponuke štátnych kultúrnych zariadení z jediného internetového portálu a zjednodušiť prístup k rezervácii či kúpe vstupeniek na zvolené podujatia. Technickým prevádzkovateľom portálu je Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky, viac o tejto službe sa môžete dočitať na adresách http://www.navstevnik.sk, http://www.kulturnepodujatia.sk.

Informácie o predaji a rezerváciách vstupeniek súvisiace s našou organizáciou:

V prevádzke máme online predaj a rezervácie prostredníctvom portálu www.navstevnik.sk.
Pre online rezervácie sme vyhradili 50 povolených miest. Návod na registráciu a používanie rezervačného systému nájdete tu. Online predaj vstupeniek je možný len prostredníctvom služby internet banking.
V prípade problémov alebo otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu na ores(@)sfk.sk. Za každú spätnú reakciu Vám budeme vďační.

Plán sály a cenové zóny vstupeniek - Vysvetlenie legendy v rezervačnom systéme:

vstupenkyCeny vstupeniek na koncerty ŠfK v Dome umenia sú odlíšené do viacerých cenových hladín podľa miest na sedenie, ktoré sú rozdelené do tzv. zón. Jednotlivé zóny sú od seba farebne odlíšené, vďaka čomu sa viete v pláne sály rýchlo zorientovať a zistiť, ktoré miesto do akej zóny patrí a aká cena je pridelená Vami zvolenému miestu.
Pokiaľ zóne nie je pridelená cena tak, ako to vidíte na obrázku vľavo pri IV. a V. zóne, znamená to, že daná zóna ešte nebola ocenená. Informáciu o cene takejto zóny Vám môže poskytnúť pokladníčka Štátnej filharmónie Košice na tel.: 055-622 07 63, 055-2453 123, alebo prostredníctvom e-mailu: vstupenky(@)sfk.sk


Chcem vidieť plán sály...

 

Platnosť rezervácie:

Upozorňujeme Vás, že platnosť Vašej rezervácie vyprší 48 hodín pred začatím podujatia. Rezervované vstupenky je potrebné zakúpiť si vo vstupenkovej pokladni Domu umenia (Moyzesova 66, Košice).

Chcem si kúpiť alebo rezervovať vstupenky...

Partneri

 

 

 

               WGSKE logo polkruhy

 

      

Logo-Collegium-VP    

 RKE LOGO SHADOW 2017-page-001 


RTVS bok PAN206     
                 
opera slovakia positive red          logo TASR        

 

KOSICEDNES-LOGO KOSICEDNES mediahouse invert

 

   zajtrajsie noviny

 

       logo Hudobny zivot

 

227   

  theCity logo

 

       logo Kosicko-page-001     

   

 

      lemur logo 2 ziara        

             

Kam do mesta-logo        

  

 Logo MojeKosice  KDHZ Logo orez kedykam LOGO   
sfk